DEZINFEKCE – ČIŠTĚNÍ PÁROU A OZÓNEM

Nabízíme parní čištění profesionálními přístroji které pracují při teplotě 173°C zbaví Vás 99,9% bakterií a virů ale i špíny, mastnoty nebo nepříjemného zápachu. Čištění parou je ekologické a vhodné pro alergiky. Lze jej využít na celé interiérové prostory – komerční, soukromé. Hlavní výhodou je téměř okamžitě suché prostředí. Pára vyčistí veškeré povrchy ale nesmíme zapomínat na bakterie a viry v ovzduší, s těmi nám pomůže Ozonizér.
Více informací

Vodoinstalace

Instalace rozvodů vody v nových i starších objektech, pokládání kanalizace, svody odpadní vody, instalace a připojení, vodovodní armatury, připojení domácích spotřebičů na vodovodní rozvody, tlakové zkoušky vodovodních systémů a jejich revize.Napojení objektu na studnu.
Více informací

Topení

Montáž klasického vytápění, stěnového a podlahového vytápění, kontrola topných těles, odvzdušněnění, naplnění topné soustavy, seřízení, nastavení ovládání topení, poradenství pro správnou volbu topení pro Vaše prostory.
Více informací

Tepelná čerpadla

Vytvoření projektu a spočítání návratnosti, instalace, spuštění, instalace do novostaveb, obytných domů, komerčních prostor.
Více informací

Rekuperace

Montáž rekuperačních výměníků tepla, spuštění, nastavení, čištění, přesná instruktáž a naplánování k tomu, aby rekuperace co nejlépe fungovala.
Více informací

Solární systémy

Instalace solárních panelů ve střešní konstrukci, připojení do sítě, vyřízení dokumentace, naprojektování přesného počtu panelů + spočítání návratnosti investice.
Více informací

Podlahové vytápění

Naprojektování, montáž, instalace, podlahového vytápění, kontrola a servis podlahového topení, naplnění topné soustavy, seřízení, nastavení ovládání topení.
Více informací