Vodoinstalace

Instalace rozvodů vody v nových i starších objektech, pokládání kanalizace, svody odpadní vody, instalace a připojení, vodovodní armatury, připojení domácích spotřebičů na vodovodní rozvody, tlakové zkoušky vodovodních systémů a jejich revize.Napojení objektu na studnu.
Více informací

Topení

Montáž klasického vytápění, stěnového a podlahového vytápění, kontrola topných těles, odvzdušněnění, naplnění topné soustavy, seřízení, nastavení ovládání topení, poradenství pro správnou volbu topení pro Vaše prostory.
Více informací

Tepelná čerpadla

Vytvoření projektu a spočítání návratnosti, instalace, spuštění, instalace do novostaveb, obytných domů, komerčních prostor.
Více informací

Rekuperace

Montáž rekuperačních výměníků tepla, spuštění, nastavení, čištění, přesná instruktáž a naplánování k tomu, aby rekuperace co nejlépe fungovala.
Více informací

Solární systémy

Instalace solárních panelů ve střešní konstrukci, připojení do sítě, vyřízení dokumentace, naprojektování přesného počtu panelů + spočítání návratnosti investice.
Více informací

Podlahové vytápění

Naprojektování, montáž, instalace, podlahového vytápění, kontrola a servis podlahového topení, naplnění topné soustavy, seřízení, nastavení ovládání topení.
Více informací